איך ליצור מחשבון טווח מחירים לאתר הוורדפרס שלך?

מדריך פשוט ליצירת מחשבון טווח מחירים לאתר המאפשר להציג מחירים בצורה דינמית ע"פ פרמטרים שנקבעו מראש.

מדריך זה מציג דרך פשוטה בה אנו הולכים ליצור מחשבון טווח מחירים לאתר, באמצעות תוסף חינמי בשם Cost calculator for WordPress. זה תוסף מגניב ושימושי שיכול לגרום לאתר שלך להיראות הרבה יותר מקצועי. תוכלו ליצור מחשבון טווח מחירים משלך, לעצב אותו על פי הצורך, ולהטמיע אותו באתר הוורדפרס שלך.

באמצעות תוסף זה נוכל ליצור מגוון רחב של אפשרויות למחשבון עלויות לאתר כגבול הדמיון.
בסרטון ההסבר למשל, יצרתי מחשבון טווח מחירים שמיועד כתוספת לקורס אונליין ללקוח.
המחשבון בעצם מציג את העלות הנוספת לקורס האונליין ע"י חישוב של מספר סרטוני וידאו בשילוב של נפח האחסון בגיגה בייט (GB). לצורך זה לא נדרש דבר מלבד הגירסה החינמית של התוסף.

כמו כן קיימת גם גרסת פרו לתוסף שמאפשרת ליצור מחשבוני עלויות הרבה יותר מורכבים המשלבים אלמנטים רבים, שימוש בתנאים דינמים (Conditions), שליחת טופס, Google reCAPTCHA, והתממשקות עם תשלומים דרך פייפל (PayPal) או ווקומרס. כמו בדוגמא בתמונה הבאה, בה שילבתי מחשבון טווח מחירים יחד עם כפתורים שונים שיודעים להציג רק את מה שרלוונטי ולהציג מחיר. בקרוב אעלה וידאו המסביר זאת. 

גרסת הפרו עדיין לא מושלמת, ויש כמה דברים (בעיקר בתחום התנאים הדינמיים) שעדיין לא עובדים חלק, אני מקווה שהצוות מאחורי התוסף ישפר זאת בגרסאות הקרובות. אבל, עם זאת הצלחתי בעצמי ליצור מערכת חישוב מחירים די מורכבת ומפותחת שאני מתכוון להטמיע באתר האישי שלי – Amaroart.com ממש בקרוב. שעובדת בצורה חלקה ומשלבת הרבה אלמנטים של חישובי עלויות למערכת אחת מרכזית.

מחשבון טווח מחירים לאתר

האופציות ליצירת מחשבון עלויות לאתר באמצעות גרסת הפרו של התוסף הן רבות ומגוונות, ואפשר להשיג כמעט כל תוצאה רצויה על ידי התאמת המשתנים במחשבון. וניתן לרכוש את גרסת הפרו בעלות מצחיקה של 29$ לאתר בודד ולעשות ניסויים בעצמכם.

במידה ויש לך שאלות בקשר לתוסף הפרו, או למחשבון טווח המחירים לאתר מוזמנים בשמחה להשאיר לי הודעה בתגובות, ואשתדל לענות ע"פ הידע שצברתי.

אהבתם? שתפו:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Telegram

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Scroll to Top

ספרו לי מה אתם מחפשים