שאלות נפוצות

מרכז מידע  עם כל מה שתצטרכו לדעת על הדפים החכמים של Flypage,
על החבילות, על המנויים ועוד…

כללי

מה זה Flypage?

Flypage הוא דף נחיתה עצמאי - עמוד חכם (מעין מיקרו-אתר אפשר לגלול אותו) אפשר לשתף בחשבונות החברתיים שלכם כדי להוביל את הקהל שלכם לתכנים רצויים שלכם באינטרנט. העמוד בנוי ומותאם בעיקרו לטלפונים ניידים.

למה לבחור בFlypage ?

יש לא מעט סיבות לבחור בפלייפייג'.
נתחיל בזה שזה זמין, זול, וללא התחייבות.
"בתקציב מינימליסטי של פחות מ1000 ש"ח בשנה תוכלו להחזיק חנות אינטרנטית (כולל התשלום לספק הסליקה)!

תוכלו להפנות את הקהל שלכם לתוכן החשוב ביותר שלכם
לשמור במקום אחד את כל הקישורים שאתם רוצה לשתף עם העוקבים שלכם: מפרופילים במדיה חברתית ועד לסרטונים, אתרים, תמונות או אפשרויות ליצירת קשר.

להשתמש בעמוד שלכם ​​כדי לקדם את ערוץ YouTube שלך, את חנות המסחר האלקטרוני שלך ב-Shopify, או את מהדורת המוזיקה האחרונה שלך ב-Spotify.

להשתמש בעמוד ​​כחלון ראווה של המוצרים או השירותים שלך כדי להציג אותם למבקרים שלכם בפורמט אינטראקטיבי ולהניב המרות רבות יותר עבור העסק שלכם. ועוד סיבות רבות נוספות! הנה כמה שיעזרו לכם להחליט אם לא קפצתם כבר על המציאה!

מה ההבדל בין דף נחיתה של Flypage לדף נחיתה סטנדרטי?

דף נחיתה של Flypage מעוצב ומתוכנן כולו לגישה נוחה ומהירה דרך המובייל. הדף מורכב מסוגים שונים של בלוקים, הכוללים בין היתר טקסט, וידאו, קרוסלות , טפסים, RSS, ועוד רבים. ויש לו עיצוב יחסית קבוע המאפשר שינויים ומשחק בין תכנים, צבעים, תמונות ומספר הבלוקים.

לעומתו דף נחיתה סטנדרטי מותאם אישית, מאפשר הרבה יותר גמישות עיצובית, מותאם גם לגרסת מחשב, מאפשר אפשרויות מורכבות יותר באמצעות תוספים וקוד וכמובן עולה בהתאם.

מה זה "בלוקים"?

"בלוקים" הם אבני הבניה של העמודים החכמים של Flypage, מגוון רחב של בלוקים שניתן להטמיע בעמוד הנחיתה. כגון כרטיסים, כפתורים, מוזיקה, עדכון RSS, טפסים, יצירת קשר,  קרוסלה, חברתי, ספירה לאחור, מפות, Shopify וכו'.

לעמודי הנחיתה של Flypage עיצוב תבניתי פשוט, נקי, מודרני ואחיד. מה שנותן להם את המראה היחודי והנבדל אחד מהשני זה השוני בצבעים, בתמונות, הסדר והבלוקים הם הבאים ליידי שימוש.

אילו סוגי "בלוקים" קיימים?

קיימים מעל 20+ סוגים שונים של בלוקים ולכל אחד מהם אפשרויות מגוונות משלו. ניתן לקרוא עליהם כאן

אם אני רוצה לבצע שינוי בעמוד או לעדכן פרטים, מה עלי לעשות?

אל דאגה אתם בידיים טובות, כל שינוי שתצטרכו לעשות יתבצע על ידינו.

כל עריכה של פריט (בלוק \ לינק \ מוצר) תעלה 40 ₪ לשינוי - לכל סוג של שינוי (טקסט, תמונה, מוצר, מחיר וכו..) - כל פריט נספר בנפרד.
-ניתן יהיה לרכוש חבילה של 10 נקודות שינוי ב320 ₪ בלבד.

*לדוגמא אם יש לכם בעמוד בלוק עם קרוסלת מוצרים, כל מוצר עומד בפני עצמו - אם בחרתם לשנות את הפרטים, התמונות והמחירים ל2 מוצרים, זה יספר כ 2 שינויים.

התקשורת לגבי השינויים נעשית על גבי מערכת מתקדמת ונוחה שנבנתה בייחוד ללקוחות Flypage.

המחירים האלו חלים על 2 החבילות.

Flypage template (9) (1)

חבילות ומחירים

האם יש עלויות נוספות מעבר למחיר החבילה?

כן, ישנו תשלום חד פעמי על סך 240 ₪ להצטרפות והקמת הדף, (במידה ותשלבו מכירת מוצרים דרך הדף תשלמו בהקמה 18 ₪ נוספים למוצר, תשלום חד פעמי. - למחשבון עלויות להקמת דף נחיתה של Flypage)
לאחר התשלום תופנו לטופס ראשוני לפרטים על העמוד שתרצו, ולאחר מכן ניצור אתכם קשר ונרכיב יחד את הדף שאתם רוצים. רק לאחר שהדף מוכן, תתחילו לשלם את התשלום החודשי. מלבד זה לא תשלמו דבר.
העמוד יהיה באוויר עד 7 ימים מהרגע שנקבל את החומרים לדף שלכם.

מעבר לזה התקנות נוספות, עריכות תוכן ומוצרים, ותוספים שונים המוצעים לעמוד, יהיו בתוספת תשלום.

מה קורה אם החלטתי לבטל?

בחבילה הבסיסית (תשלום חודשי) ניתן לבטל בכל שלב. אין התחייבות כלל למנוי.
מהרגע שהחלטתם לבטל. הדף יהיה לרשותכם עד סבב התשלום החודשי הבא, וירד מהרשת יחד עם סיום המנוי.

בחבילה השנייה (תשלום חד פעמי)  - על ביטול שיתבצע במהלך 60 הימים הראשונים תקבלו החזר של 50% מסכום החבילה. מעבר ל60 ימים, לא ינתן החזר.

כמו כן, בשתי החבילות אין החזר על התשלום הראשוני של הקמת העמוד.

איך עובד שדרוג החבילות?

במידה ורכשתם את החבילה הבסיסית (תשלום חודשי), ואתם מעוניינים לשדרג לחבילה השנייה (תשלום חד פעמי) - תקבלו החזר על הסכום של החודש הראשון של החבילה.

זאת אומרת לדוגמא הייתם מנויים 3 חודשים, ושילמתם 3 תשלומים חודשיים, תוכלו לעבור לחבילה השנייה פחות העלות של חודש 1 ששילמתם.

חנות אונליין

איך יוצרים חנות אונליין בFlypage?

בפשטות, מצטרפים לאחת החבילות של Flypage, בהקמת העמוד ניצור אתכם קשר ונבין יחד את הצורך של החנות \ שירותים שלכם, כל מוצר \ שירות יוצג עם מידע, מחיר ותמונה (בדר"כ על גבי קרוסלה) המקשרים אותו לדף סליקה אותו תקימו על גבי מסופי הסליקה המקושרים לשירות.

תוך מספר ימים מהצטרפות לשירות יכולה להיות לכם חנות אונליין באוויר המכבדת אשראי וביט.

במידה והצטרפתם לחבילה המתקדמת, תוכלו ליצור הכל בעצמכם בקצב שלכם.

אילו סוגי חנויות אונליין אפשר ליצור?

חנויות אונליין קטנות המציעות מספר מוצרים, אנשים המספקים שרותים מסויימים, דף נחיתה לקורסים שלכם, סדנאות ועוד.. תוכלו לקבל תשלום באשראי, ליצור הו"ק, ליצר קופונים להנחות, לאסוף לידים ומיילים..
בעצם תוכלו ליצור כל סוג חנות בתנאי שהחנות לא תכיל מספר רב מידי של מוצרים.
שכן זהו עדיין עמוד נחיתה ולא אתר סחר.
במסלול הבסיסי מספר המוצרים \ שירותים מוגבל ל20.
במסלול המתקדם אין בעצם הגבלה למספר המוצרים מכיוון שאתם יוצרים בעצמכם את העמוד, אך העמודים האלו לא מיועדים להחזיק כמות גדולה מידי של מוצרים, זה לא היעוד של הדפים החכמים של Flypage, ומומלץ לא להזין כמות גדולה מידי מעבר ל20. מעבר לזה לא תרצו להציף את המבקרים, אלא להתמקד בתוכן שאתם הכי רוצים לקדם!

למה להסתבך עם עשרות תוספים ולשבור את הראש עם ניהול האתר כשאפשר פשוטלהתנהל בפשטות עם Flypage

Scroll to Top

ספרו לי מה אתם מחפשים